CHI Silk Infusion ile saç bakım sisteminde kurallar yeniden yazılıyor…

CHI Silk Infusion ile saç bakım sisteminde kurallar yeniden yazılıyor…

Modern, şehirli, özgür… Tıpkı saçlarınız kadar özel, doğası kadar kusursuz, arzuladığınız sonuçlar kadar tatmin edici…

Geleceği şekillendiren teknolojileri, yeni nesil saç bakım uygulamalarına entegre eden CHI, titizlikle yürüttükleri ARGE çalışmalarıyla saç bakımını domine eden yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Her zaman inovatif bir yaklaşımı kendine rehber edinen CHI, Silk Infusion Saç Serumu ile saç bakımında kuralları yeniden yazıyor.

Maksimum koruma, kusursuz ışıltı ile taçlanıyor

Miss Universe (Kainat Güzeli) ve Miss USA gibi dünya çapındaki organizasyonların değişmeyen sponsoru ve ortağı olan CHI, güzellik tutkusunun izinden gitmeye devam ediyor. Bu felsefeyle hayat verdiği Silk Infusion, güçlü yapılandırma formülü sayesinde kuru ve yıpranmış saçları kusursuz bir şekilde iyileştiriyor.

Her kadının saçının özel olduğuna inanan CHI, saç tipi, saç derisi, iç ve dış faktörleri göz önüne alarak formülüze ettiği Silk Infusion ile kusursuz sonuçlar için ihtiyaca özel ritüeller yaratıyor. Doğal keratin saç yüzeyindeki pul tabakasını yeniden oluştururken, ipek molekülleri saçlarınızın derinlerine nüfuz ederek nemi geri kazandırır. Nem vererek yumuşatan Silk Infusion, saçların elastikiyetini arttırır ve kırılmalara karşı korur. Saçta güçlü bir savunma hattı oluşturur, gerçek ipek molekülleri ile maksimum korumayı, maksimum ışıltıyla taçlandırır.

https://www.chi.com.tr/

https://www.instagram.com/farouksystemsturkey/

https://www.facebook.com/farouksystemsturkey

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Don`t copy text!