Kılıçdaroğlu’na saldırıya kınama!

Kılıçdaroğlu’na saldırıya kınama!

CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınayarak bir açıklamada bulundu. Akkuş; ” Aydın’ın ilçelerine ziyaretlerini sürdüren CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na Kuşadası Belediyesi önünde toplananlara seslendiği sırada yapılan yumurtalı saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

Ezan okunmaya başlayınca konuşmasına ara veren Genel Başkanımıza doğru fırlatılan yumurtalar, toplumumuzu sürekli kutuplaşmaya iten anlayışın ülkemizi getirdiği noktayı göstermektedir.

Genel Başkanımızın da söylediği gibi, kimse bizi yolumuzdan geri döndürebileceğini sanmasın. Biz ülkemizin insanlarına ve adalet duygusuna güveniyoruz. Hangi baskıyı kururlarsa kursunlar, Cumhuriyet Halk Partisi milletimiz, bayrağı için, vatanı için ne yapması gerekiyorsa onu yapacaktır.

Engel olmaya çalışacaklar, engel çıkartacaklar, başka şeyler yapacaklar. Ankara Çubuk’ta olduğu gibi linç etmeye bile kalkışacaklar. Ne yaparlarsa yapsınlar mücadele edeceğiz. Çünkü bizim Mustafa Kemal ve onun arkadaşlarına sözümüz var. Güzel Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandıracağız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?