Vosmer Otomotiv T200 Masters Tenis Turnuvası’nın Şampiyonları Belli Oldu!

Vosmer Otomotiv T200 Masters Tenis Turnuvası’nın Şampiyonları Belli Oldu!

Vosmer Otomotiv T200 Masters Tenis Turnuvası’nın

Şampiyonları Belli Oldu!

      Vosmer Otomotiv’in Spora Desteği Sürüyor!

Otomotiv sektörünün önde gelen temsilcilerinden olan Vosmer Otomotiv, yenilikçi, dinamik ve güvenilir bir marka olarak doğduğu şehre değer katmayı sürdürüyor. Bu kapsamda, Vosmer, Kültürpark Tenis Spor Kulübü’nde düzenlenen T200 Masters Tenis Turnuvası’nın ana sponsoru oldu. Vosmer Otomotiv T200 Masters Tenis Turnuvası 10 gün boyunca birbirinden heyecanlı ve iddialı maçlara ev sahipliği yaptı.

İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına 2009 yılından bu yana en kaliteli ve yenilikçi hizmetleri sunan Vosmer Otomotiv, bir yandan sektördeki çalışmalarına hız verirken diğer taraftan da doğduğu şehir İzmir’e katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Vosmer Otomotiv, Kültürpark Tenis Spor Kulübü’nde düzenlenen T200 Masters Tenis Turnuvasına ana sponsor olarak ismini verdi. T200 Masters Tenis Turnuvası, farklı şehirlerden raketlerin katılımıyla çekişmeli ve keyifli maçlara ev sahipliği yaptı.

Rekor katılım gerçekleşti

Kültürpark Tenis Spor Kulübü’nde düzenlenen ödül törenine Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Rikardo Aliberti, Yönetim Kurulu Üyeleri Enriko Aliberti, Süleyman Eryüksel, Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona, Kültürpark Tenis Spor Kulübü Başkanı Murat Şener ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bülent Necimoğlu ile kulüp üyeleri ve sporcular katıldı. Turnuva kapsamında düzenlenen ödül töreninde konuşan Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Rikardo Aliberti, Türkiye’nin en önemli tenis kulüplerinden birisi olan İzmir Kültürpark Tenis Spor Kulübü’nde rekor katılımla düzenlenen turnuvaya ana sponsor olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Vosmer, İzmir’de doğmuş ve tüm yatırımlarını İzmir’e yapan bir şirket olarak, güzel şehrimizdeki kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere her zaman destek vermiştir ve önümüzdeki dönemlerde de vermeye devam edecektir. Turnuvanın düzenlenmesinde katkısı olan herkese ve turnuvaya ülkemizin farklı şehirlerinden katılan tüm sporculara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel ise yaptığı konuşmada, “Vosmer, İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına yaklaşık 15 yıldır en kaliteli ve yenilikçi hizmeti sunan, sektörün önde gelen markalarından biri. Şirket olarak sadece müşterilerimize otomobil satmakla kalmıyor, eğitimden spora kadar pek çok alanda sağladığımız desteklerle onların her alanda yanında oluyoruz. Bugün burada tenis camiasının birbirinden değerli temsilcileri ile bir aradayız. Vosmer Otomotiv ailesi olarak bu turnuvaya verdiğimiz destekten çok mutluyuz ve uzun yıllar da desteğimiz devam edecek. Turnuva kapsamında bize kaliteli ve heyecanlı müsabakalar izleten tüm sporcuları ve kazananları tebrik ediyoruz” dedi.

Kültürpark Tenis Spor Kulübü Başkanı Murat Şener de turnuvaya ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı: “İzmir için turnuvaya rekor bir katılım oldu ve toplamda 325 single 95 double sporcumuz yarıştı. Tenis dünyasında son derece önemli bir organizasyon olan T200 Masters turnuvasına ana sponsor olan Vosmer Otomotiv hem kurumsal olarak hem de şirket profesyonelleri ve ortakları açısından Kültürpark Tenis Spor Kulübü için çok önemli bir yere sahip. Özgener ve Aliberti aileleri kulübümüzün üyeleri olarak, Vosmer Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Eryüksel de bu kulüpte yetişmiş, kulüp takımında yer almış ve kulübü hem sportif anlamda hem de yönetim kurulu seviyesinde temsil etmiş çok önemli bir değerlerimizdir. Bu sebeple Vosmer ailesinin bu turnuvaya verdiği destek bizim için çok önemli. Umarız bu bir başlangıç olur ve gelecek senelerde de bu iş birliğimiz artarak devam eder. Bu vesile ile Vosmer ailesine teşekkür ediyor ve turnuvaya katılan değerli sporcularımızı tebrik ediyorum.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?