Gülben Ergen’i Cilalıyacağım 

Gülben Ergen’i Cilalıyacağım 

Zaman zaman Çocuklarıma Danışıyorum…  Zeynep Bastik ve Edis’i Çok Beğeniyorum… Demir Lady Gülben Ergen sahne aldığı Chamada Prestige Kıbrısta prenses oldu…

Şarkıcı Gülben Ergen yılbaşı konseri için gittiği Kıbrıs Girne’deki Chamada Prestige Otel’de sahne aldı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ergen ” 2022 son konserim, benim için güzel bir yıldı, pandemi dönemedinden sonra üst üste konser verdiğim bir yıl oldu. Kostümüm, sahnelerim herşeyim 2023 yılında yenilenecek. Gülben Ergen’i cilalıyacağız. Aylar öncesinden hazırlandım bugüne. Seyirciye saygı duyduğum için en ince detayına kadar dikkat ederim. Kostümüm, şarkılarım, heyecanım gibi birçok şeyi 30 yıldır düşüne düşüne bugünlere geldim. ” dedi.

Muhabirlerin 2022’de ki  müzik sektörünü nasıl değerlendirirsiniz sorusuna şarkıcı Ergen ” Çok yenilikler var, Dünya’yı takip etmemiz, gençleri de değerlendirmemiz gerekiyor. Herkesin zevki çok ayrı ve hepsine saygı duyuyorum. Zeynep Bastik ve Edis’i çok beğeniyorum. Çocuklar da iyiler, az önce görüntülü konuştum, Babaları ile tombala oynuyorlardı. Çocukları. kendilerine çocuk dedirtmiyor artık genç olduk biz diyorlar, mesala bana ” Anne biz artık 23 Nisan’ı değil de 19 Mayıs’ı kutlayalım diyorlar.” Yaşamsal zevklerine saygı duyduğum ve hatta zaman zaman akıl da danıştığım pırlanta gibi evlatlarım var. ” diyerek samimi açıklamalarda bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?