BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 29 YAŞINDA

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 29 YAŞINDA

“29 Ocak 1993 tam 29 yıl Aynı İNANÇ, Aynı İDEAL ve Aynı ÜLKÜ ile çalışıyoruz ve yılmadan, yorulmadan bu Aziz Millete Hizmet etme yolunda çalışmaya devam edeceğiz.” BBP Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfaltlı yayınladığı kutlama mesajında; ” 29 Yıllık Tertemiz mazisi, geleceği dair söylenecek sözü ve Milletin Muktedir İktidarını Gerçekleştirecek, Hem Ülkemiz hem de yakın coğrafyamızda Mazlumun Yanında, Zalimin ve Zulmün karşısında olma kararlılığı ve İradesini teşkilat ve mensuplarının her zerresinde hisseden, Şehit Kurucu Genel Başkanımız Muhsin YAZICIOĞLU’nun ayak izlerine basarak, 29 Yıldır hiçbir derin güçten destek almadan, yalnızca Milletine güvenen ve Milleti ne istiyor ve ne diyorsa ona göre siyaset yapan Büyük Birlik Partisi 29 Yaşını kutluyor.

Bu kutlu davada bugüne kadar emeği geçen herkese şükranlarımı arz ediyorum.İnşallah Bu dava Dürüst, Ahlaklı, Fedakar ve Cefakar Anadolu insanının iktidara uzanan eli olacaktır.
Önce İnsan diyerek yola çıkan Bu Allı Pullu Türkmen kervanı elbette Tüm dünyada ve her zaman Mazlumların sesi, soluğu olacak, Zalimlerin karşısında ve her zaman onların korkulu rüyası olacaktır. Zamanı gelmiş bir fikrin karşısında hiçbir güç duramaz. Zamanı gelmiş fikir “Yeni dünya düzeni” karşısında Ahlak, Adalet ve İnsanca yaşamı hedefleyen “Nizam-ı Alem’dir”
Büyük Birlik, sadece bir parti, karşı duruş ya da bir tepki hareketi değil, kendi felsefesi, fikri, ideolojik sistematiği olan özgün bir medeniyet projesinin adıdır.

Milliyetçilikle bezenmiş, muhafazakarlıkla desteklenmiş, demokrasi ile taçlanmış ve hukukla hemhal olmuş ideal bir siyaset olarak; “Türk-İslam Ülküsü” nün tüm insanlığa ümit olması en büyük hayalimiz ve siyasi iddiamızdır. “Yeni bir Türkiye” kurma iradesini ve “ANADOLU ATEŞİNİN” fitilini ateşleyecek, tüm bunları ülke siyasetine etkin hale getirebilecek vizyona sahip siyasal oluşum “BÜYÜK BİRLİK PARTİSİDİR.” Davamızın kurucu lideri, Şehit liderimiz, Muhsin YAZICIOĞLU’’na ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Rabbim, devletimiz, milletimiz ve birliğimizi daim etsin inşallah. TERTEMİZ MAZİSİ, BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ. TÜRKİYE EL ELE, BÜYÜK BİRLİĞE.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?