YILDIRIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİN ALTIN KRAMPONLU KIZLARI TÜRKİYE YARI FİNALİNDE

YILDIRIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİN ALTIN KRAMPONLU KIZLARI TÜRKİYE YARI FİNALİNDE

Bursa Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kız futbol takımı Kırklareli’nde düzenlenen futbol müsabakalarında Tekirdağ’ı yenerek şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kırklareli’nde düzenlenen Türkiye genç kızlar futbol yarışmalarında Bursa’yı temsil eden Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, son maçında Tekirdağ temsilcisini 9 – 0 yenerek 17-20 Şubat’ta yapılacak Türkiye yarı finallerine gitmeye hak kazandı.

Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kız futbol takımı Beden Eğitimi öğretmeni ve takım sorumlusu Özgür Polat, “Yıldırım ilçemizde 12 yıl önce kızlarımızı spora yönlendirmek için kurduğumuz kız futbol takımımız disiplinli ve özverili çalışmalar sonucunda bugünlere gelmiştir. ‘Genç Kızlar’ kategorisinde 10 yıldır Bursa Şampiyonu olan takımımız başarılı çalışmalarına devam edecektir. Yıldırım ilçesinde kızlardan oluşan bir futbol takımı kurmak hiçte kolay olmadı. Takımdaki her öğrencimizin ayrı bir hikayesi var. Gelinen son noktada ise Milli takıma seçilen 2 öğrencimiz bulunmakta ve hedefimiz Türkiye Şampiyonluğu.” dedi.

KAYNAK:HABERCİMİZ.NET

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?