Paramanya’da Ramazan sevinci güncellemeyle başladı!

Paramanya’da Ramazan sevinci güncellemeyle başladı!

Türkiyenin en popüler strateji oyunlarından Paramanya, Ramazan ayını erken karşıladı.

Paramanya, yeni güncellemeyle Ramazan ayını karşılıyor ve oyuncularına birbirinden güzel etkinlikler sunuyor. Ramazan boyunca oyuna yeni başlayan ve yeni bir karakter kartı elde etmek isteyen oyuncular için özel bir etkinlik hazırlandı. Buna göre, 7 Nisan’dan 7 Mayıs’a kadar olan süre boyunca, oyuncular mağazadan kart paketi satın alarak ‘Ramazan Etkinlik Kartı’ temalı kartları topladıklarında S+ Ölümsüz Claudia ya da S+ Çiğdem kartlarından biriyle takas edebilecekler. Etkinlik süresi içinde elde edilen kartlar için ayrıca 300’er elmas da kazanılabilecek.

Ramazan’a Özel Giriş Etkinliği

Paramanya‘nın Ramazan ayına özel güncellemesi ile oyuncular Ramazan ayı boyunca oyuna giriş yaparak Elmas kazanabilecek. Ramazan’a Özel Giriş Etkinliği ile oyuncular Ramazan boyunca her gün oyuna girdiklerinde 50 Elmas, Bayram günlerinde oyuna girişlerinde ise 100 Elmas kazanacaklar.

Ramazan Bereketi ödüllere yansıyor

7 Nisan – 14 Nisan tarihleri arasında Sıralı Zafer, Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu bitiren tüm oyuncular 5’li Premium Karakter Kart Paketi kazanacak ve 14 Nisan’da etkinlik tekrar aktif olduğunda 21 Nisan’a kadar oyuncular tekrar ödül kazanabilecek.

Zaferler ile oyunu kazanma ödüllerinin yanında Oyun/Oyna Etkinliklerinin sayısı da artacak ve ödüller çoğalacak. Günde 3 kereden 10 kere oyun oynamaya kadar çıkan bu etkinliğin ödülleri ise şöyle;

3 Oyun/Oyna: 3’lü Premium Kart Paketi

5 Oyun/Oyna: 5 Elmas

10 Oyun/Oyna: Efsanevi Küp

Ayrıca belirli gün ve saatlerde bir kere oyun oynama ile kazanılacak 50 Elmas etkinliği de aktif olacak.

Haritada gizli Altın Etkinliğinin tadını çıkarmak isteyen oyuncular da 7 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında her Çarşamba 22:30 – 00:30’da Gizli Altın Etkinliği bekleyecek. Ayrıca bu güncellemeyle Altın-Elmas Etkinliği de açılacak. Altın-Elmas Etkinliği, sadece 17-18-24-25 Nisan ve 1-2 Mayıs günleri 22:30 – 00:30’da haritada oyuncular için hazır olacak.

Paramanya,  Ramazan’ın bereketini Dükkan’a da yansıtıyor. Ramazan boyunca oyuncular Elmas Dükkanı’ndan alım yaptıklarında S+ Popüler Karakter Kartı ve bol bol Elmas bonusu kazanacaklar.

Mart ayında başlayan, oyuncuların en çok sevdiği etkinliklerden biri olan Uzay Seyahati ise hala devam ediyor.

Paramanya iOS ve  Android cihazlarda oynanabilir. Paramanya hakkında daha fazla bilgi için: https://www.paramanya.net/

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corporation, harika mobil oyun deneyimleri sunarak dünyadaki her yaştan izleyiciyi eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak dünya çapında en iyi mobil geliştirici ve yayıncılar arasında yer almaktadır. 6.000’den fazla çalışanı ile “Netmarble, Lineage 2: Revolution”, “Blade & Soul Revolution”, “MARVEL Future Fight”, “BTS WORLD”, “Paramanya” ve “Seven Knights” gibi en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretmekte ve bunlarla ilgili hizmet vermektedir. Çok oyunculu ücretsiz oyunlar konusunda en iyi mobil oyun geliştiricisi olan Kabam’a, önde gelen gündelik sosyal oyun geliştiricisi Jam City’ye ve müzik yapımcısı, sanatçı ajansı BigHit Entertainment’a en büyük hissedar olan Netmarble, Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük internet şirketi Tencent Holdings ve önde gelen bir MMORPG şirketi olan NCsoft ile stratejik bir ortaklığa sahiptir. http://company.netmarble.com adresinde daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?