CANOZAN’IN “KAPALI PERDELER” ADLI ALBÜMÜ YAYINDA!

CANOZAN’IN “KAPALI PERDELER” ADLI ALBÜMÜ YAYINDA!

Canozan, rock albümün ilk single’ı olan “Kalbimden Tenime” ve “Düşman Benim” in ardından “Kapalı Perdeler” adlı albümünü müzik severlerin beğenisine sundu.

Sözü ve müziği Canozan’a ait olan albümün aranjesi Canozan ve Mert Kasap’ın ortak çalışmasıyla karşımızda. Mix’i Mert Kasap’a ait olan “Kapalı Perdeler” albümünde Kaan ArslanDuhan DemirciOrkun Okumuş ve Ecem İlhan vokalleriyle Canozan’a eşlik ettiler. Aynı zamanda masteringler ise Arctic Monkeys’den tanıdığımız Brian Lucey’e ait.

Canozan “Kapalı Perdeler” Hypers etiketiyle   tüm dijital platformlarda ve albümde yer alan şarkısı  “Düşman Benim” adlı şarkısının klibi Canozan YouTube kanalında yayında!

Canozan, albümü şöyle anlatıyor;

“Albümdeki şarkıları yazmam bir seneden fazla sürdü. Kafamda bu albüme ait çok spesifik bir tını vardı. Büyürken dinlediğim rock gruplarının analog ekipmanlardan ve amfilerden çıkardıkları o tını zihnimin en ücra köşelerine kadar yer etmişti. Eski klasik tarzda; yani elektro gitar, davul ve bas gitardan oluşan geleneksel rock tınısında bir albüm yapmaya heveslenmiştim. Kayıt ve aranje kısmı çok keyifliydi.”

Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=GWd5KO3UJRo&list=PL-AetQHWLUATP4wTDkjWltvKmipVAxm6L
Spotify; https://open.spotify.com/album/3kshm8IlXiFftMOReawq2P?si=c7wg08X9RfGWOj1ZP_h2zg

Apple Music; https://music.apple.com/tr/album/kapal%C4%B1-perdeler/1560176641

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?