Bursamızın ekonomisini, istihdamını, geleceğini ilgilendiren her konu ve gelişmenin yakın takipçisiyim!

Bursamızın ekonomisini, istihdamını, geleceğini ilgilendiren her konu ve gelişmenin yakın takipçisiyim!

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa’da hizmet veren Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün kapatılarak İzmir’e taşınacağı iddialarına açıklık getirdi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’dan konu hakkında bilgi alan Başkan Gürkan, bölge müdürlüğünün hizmetini Bursa’da sürdürmeye devam ettiğini belirtti.

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Bursa’da hizmet vermeye devam ettiğini bildirdi.

Son günlerde Bursa kamuoyu gündemine getirilmeye çalışılan Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün kapatılarak İzmir bölge müdürlüğüne bağlanacağına dair iddialara açıklık getiren Başkan Gürkan, konu hakkında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile yaptığı görüşmenin sonucunda açıklamalarda bulundu.

Başkan Gürkan, “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Efkan Ala ile birlikte konunun yakın takipçisi olduk. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu ile yaptığımız görüşme ile bölge müdürlüğümüzün daha önce olduğu gibi Bursa’da hizmetine devam edeceğine dair teyit aldık. Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Kütahya ve Bilecik illerimize hizmet vererek, ilimizde ve hizmet verdiği bölgesinde istihdama, ekonomiye büyük oranda katkı sağlayan bölge müdürlüğümüz hizmetlerini Bursamızda sürdürmeye devam ediyor. Bursamızın ekonomisini, istihdamını, geleceğini ilgilendiren her konu ve gelişmenin yakın takipçisi ve çözüm odağı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konunun tam anlamıyla açıklığa kavuşturulmuş olup, bölge müdürlüğümüzün hizmetlerini ilimiz merkezli olarak sürdürmeye devam ettiğini Bursa Kamuoyuna saygı ile bildiriyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?