İYİ Parti maske ve mesafeye böyle dikkat çekti!

İYİ Parti maske ve mesafeye böyle dikkat çekti!

İYİ Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı tarafından bugün Mustafakemalpaşa’da gerçekleştirilen etkinlik ile korona virüse dikkat çekildi.

İYİ Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Tevfik Demir, Meclis Üyesi İsa Söğüt ve parti yöneticilerinin katılım gösterdiği etkinlikte, korona virüs önlemlerine yönelik pankartlar hazırlandı. Adnan Menderes Meydanı’nda başlayan ve Perşembe pazarında devam eden yürüyüşte, vatandaşların korona virüs önlemlerine dikkat etmesi, maske ve mesafe kurallarına uyması istendi.

Konuyla ilgili açıklama yapan İlçe Başkanı Tevfik Demir, “Değerli Mustafakemalpaşalı hemşehrilerim. Dünyanın en büyük sorun covid 19 illetidir. Doğal olarak ülkemiz için de tek önlem maske, mesafe ve temizlik. Biz de İyi Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı olarak farkındalık yaratmak, dikkat çekmek için böyle bir eylem yapıyoruz. Malum, 1 Mart’tan sonra bazı kurallar ve yeni normalleşme geliyor. Buna dikkat çekmek adına tüm Mustafakemalpaşalı hemşerilerimizi bu sağduyuya davet ediyoruz”  dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?