Paramanya’nın 5. Yıl Dönümüne özel güncellemesi yayınlandı.

Paramanya’nın 5. Yıl Dönümüne özel güncellemesi yayınlandı.

Türkiye’nin en popüler strateji oyunlarından Paramanya‘nın 5. yıl dönümüne özel güncellemesi 22 Mayıs itibariyle oyuna eklendi. Yeni güncelleme ile birlikte oyuncular bir sonraki güncellemeye kadar çeşitli etkinliklerin tadını çıkaracak. Ayrıca oyuncuların en sevdiği içeriklerden biri olan Uzay Seyahati de yıl dönümü kutlaması için bir sonraki güncellemeye kadar açık olacak. Uzay Seyahati modunda oyuncular haritadan diledikleri gezegeni seçip ilerleyebilecek ve büyük ödülü almak için tüm gezegenleri keşfetmeye çalışacak. Yeterince şanslı olmayan oyuncular ise güçlenmelerine yardımcı olacak teselli ödüllerinden yararlanabilecek.
 
Ramazan Bayramı’nda oyuncular elmasa doyacak
 
Yıl dönümü güncellemesiyle birlikte başlayan etkinliklerin ilki Ramazan Bayramı’na da denk geldiği için Ramazan Bayramı’na özel Giriş Etkinliği oldu. Giriş Etkinliği ile oyuncular Ramazan Bayramı boyunca her gün oyuna girdiklerinde 100 Elmas kazanacak. Ayrıca 5. yıl dönümü giriş etkinliği için de 22 Mayıs. – 26 Mayıs tarihleri arasında oyuna giren tüm oyuncular S+ YENİ POPÜLER Kart Paketi ve S YENİ/POPÜLER Aksesuar Çekilişi eşyalarını kazanırken 50.000 Altın da posta kutularında olacak. Netmarble, Paramanya 5. yıl dönümü güncellemesi için oyuncuların yeni bir eşya kartı elde edebileceği özel bir etkinlik hazırladı. Ayrıca; Sıralı, Turistik ve Renkli Zafer yaparak oyun bitirme ve her gün 3 kere maça giren herkese çeşitli hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.
 
Netmarble EMEA’nın yayınladığı, Osmanlı Sultanı Muhteşem Süleyman ve Hürrem Sultan gibi karak-terlerini barındıran Paramanya, Türkiye ve dünyanın en güzel şehirlerini elde etmek isteyen oyuncuların kıyasıya rekabetine sahne oluyor. Paramanya Google Store ve AppStore üzerinden indirilerek ücretsiz olarak oynanabiliyor.
 
Netmarble Corporation Hakkında
 
Netmarble Corporation, harika mobil oyun deneyimleri sunarak dünyadaki her yaştan izleyiciyi eğlen-dirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak dünya çapında en iyi mobil geliştirici ve yayıncılar arasında yer almaktadır. 6.000’den fazla çalışanı ile “Netmarble, Lineage 2: Revolution”, “Blade & Soul Revolution”, “MARVEL Future Fight”, “BTS WORLD”, “Paramanya” ve “Seven Knights” gibi en başarılı mobil oyunlardan bazı-larını üretmekte ve bunlarla ilgili hizmet vermektedir. Çok oyunculu ücretsiz oyunlar konusunda en iyi mobil oyun geliştiricisi olan Kabam’a, önde gelen gündelik sosyal oyun geliştiricisi Jam City’ye ve müzik yapımcısı, sanatçı ajansı BigHit Entertainment’a en büyük hissedar olan Netmarble, Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük internet şirketi Tencent Holdings ve önde gelen bir MMORPG şirketi olan NCsoft ile stratejik bir ortaklığa sahiptir. http://company.netmarble.com adresinde daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
 
Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Don`t copy text!