Nilüfer’de Diyalog Zamanı!

Nilüfer’de Diyalog Zamanı!

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, belediyedeki her müdürlük personeliyle ayrı ayrı biraraya gelerek, hem personelin sorunları ve çözüm önerilerinin, hem de yeni döneme ilişkin çalışmaların paylaşılacağı Personel Buluşmaları’nı başlattı. Başkan Erdem, ilk olarak Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle bir araya gelerek görüş ve önerilerini dinledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, belediye çalışanlarıyla daha sağlıklı iletişim kurmak, daha sıcak bir ekip ruhu yaratabilmek amacıyla organize edilen personel buluşmalarını Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle başlattı.

Alaaddinbey Hizmet Binası’nda yapılan toplantıda öncelikle çalışanların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Başkan Turgay Erdem, 5 yıllık Stratejik Planı hazırladıklarını ve Nilüfer’e en iyi hizmeti vermek için yola çıktıklarını kaydetti.

“Bugüne kadar Nilüfer’i birlikte bugünlere getirdik” diyerek hizmetlerinden dolayı personele teşekkür eden Turgay Erdem, “Ben sizi ailem olarak görüyorum. bundan sonra da hep birlikte en iyi hizmeti vereceğimize inanıyorum. Doğru strateji belirleyerek doğru adımlar atmalıyız. Ekip ruhuyla hareket edersek her türlü başarı gelir” dedi.

Personelin çalışma ve özlük hakları konusunda oldukça hassas davrandıklarını vurgulayan Turgay Erdem, “Sizlerin emeğinin karşılığını alması en büyük arzumuz. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Önerileriniz bizim için çok önemli. Sizlerin de Nilüfer Belediyesi’ne yakışır çalışma ve tutum içerisinde olacağınızdan eminim” diye konuştu.

Başkan Turgay Erdem, önümüzdeki üç ay içersinde tüm personelle yapılacak toplantılarda bir araya gelerek, görüş ve önerilere kulak verecek. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?