Çocuk Gözüyle İznik…

Çocuk Gözüyle İznik…

T.C. Bursa Valiliği Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Bursa Çocuk Hakları Komitesi tarafından düzenlenen “Çocuk Gözüyle Yarınlarımız Çalıştayı” İznik DSİ Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde  başladı.

26-29 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenen Çalıştaya Bursa başta olmak üzere Aydın, Ankara, Çanakkale, Düzce, Eskişehir, Kayseri, Manisa, Muğla İllerinden katılım sağlandı. Çevre ve çocuk ilişkisi (Sıfır Atık), Yarının Eğitim Sistemi, Yarının Medyası, Kültürel Miras konuları çalıştayda ele alınacak.

Programa İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Erkut Öneş, Yalova  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Faruk Uysal, Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Orhan Bayrak, İznik Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Hüseyin Coşkun ve Bursa Komitesi Üyesi çocukları ve görevliler katıldı.

Çevre ve çocuk ilişkisi (Sıfır Atık) Projesini İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürleri Erkut Öneş, Faruk Uysal ile birlikte start verildi.

“Çocuk Gözüyle Yarınlarımız Çalıştayı” üç gün boyunca Çevre ve çocuk ilişkisi (Sıfır Atık), Yarının Eğitim Sistemi, Yarının Medyası, Kültürel Miras konuları uzmanları tarafından aktarılacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?